Güncel Tokat Haberleri
Yazar: Tokat Güncel - Kategori: Spor Haberleri, Turhalspor

Yakışmadı be Turhalspor’um

Bölgesel Amatör Lig(Bal) 4.Grup’ta mücadele eden Turhalspor, bugün ligin son maçını Fatsa Belediyespor ile oynadı. Turhal ilçe stadında oynanan maça; Demokrat Özgür Güneş, Hüseyin can ve Hasan Bostan hakemlik yaptı. 4 Hafta üst üste kazanarak Tokat’ın ve Turhal’ın yüzünü güldüren Turhalspor, son maçta 0-3’lük skor ile ligi 7. sırada tamamladı. MAÇ SONRASINDA STADA ELVEDA Turhal […]

Bölgesel Amatör Lig(Bal) 4.Grup’ta mücadele eden Turhalspor, bugün ligin son maçını Fatsa Belediyespor ile oynadı. Turhal ilçe stadında oynanan maça; Demokrat Özgür Güneş, Hüseyin can ve Hasan Bostan hakemlik yaptı. 4 Hafta üst üste kazanarak Tokat’ın ve Turhal’ın yüzünü güldüren Turhalspor, son maçta 0-3’lük skor ile ligi 7. sırada tamamladı.

MAÇ SONRASINDA STADA ELVEDA

Turhal ilçe stadı son maçını bugün gerçekleştirdi. Son maçını malubiyet ile karşılıyan Stad, maç sonunda iş makinesi ile yıkılmaya başlandı. Stadın yerine ise Devlet Hastanesi yapılacak. Şuan stadın yeni yeri ile alakalı bir çok belirsizlik olsa da tez zamanda Turhalspor‘a daha iyi ve daha modern bir stad temennisi içerisindeyiz.

Turhalspor Fatsa Belediyespor karşılaşması sonrası Turhal ilçe stadı iş makinesi tarafından yıkılıyor.

Ligde Kırmızı kart görmeyen tek takım Turhalspor.

Etiketler:,