Güncel Tokat Haberleri
Yazar: Tokat Güncel - Kategori: Güncel Haberler, Merkez Haberleri

VALİ DR. ÖMER TORAMAN GÖREVE BAŞLADI

Vali Dr. Ömer Toraman, göreve başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Vali Toraman mesajında şu ifadelere yer verdi.

Vali Dr. Ömer Toraman, göreve başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Vali Toraman mesajında şu ifadelere yer verdi.
Saygıdeğer Tokatlı Hemşehrilerim;
13 Haziran 2017 tarih ve 2017/10458 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ve Sayın Cumhurbaşkanımızın onayı ile atanmış olduğum Tokat Valiliği görevime, 30 Haziran 2017 tarihi itibariyle başlamış bulunuyorum.
Öncelikle, bu göreve beni layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, İçişleri Bakanımıza ve Bakanlar Kurulu’nun değerli üyelerine saygı ve şükranlarımı arz ediyorum.
Zengin bir tarihe ve köklü bir medeniyete sahip Tokat’a hizmet edecek olmanın onur ve mutluluğunu yaşarken, aynı zamanda bu şerefli görevin ağır sorumluluğunun da farkında olduğumu ifade etmek isterim.
Tokat’ımıza hizmet ederken, insanı ve kalkınma olgusunu merkeze alan, hukukun üstünlüğü, şeffaflık, hesap verilebilirlik, milli ve manevi değerlere bağlılık, denetime açık, sivil katılım, adalet, hoşgörü gibi önemli değerleri esas alan bir anlayışla hareket edeceğimizi belirtmek isterim.
İlimizin her yönden daha kalkınmış, gelişmiş, refah düzeyi yüksek ve insanların esenlik içerisinde yaşadığı bir şehir haline gelebilmesi hedefi doğrultusunda, tüm mesai arkadaşlarımla birlikte idealist bir ekip ruhu, el ve gönül birliği ile hizmet edeceğiz.
Bugüne kadar başlanmış, devam eden ve planlanan bütün projeleri titiz bir şekilde takip edip sonuçlandırırken, halkımıza daha iyi hizmet sunmayı amaçlayan çok sayıda yeni projeleri de inşallah en kısa sürede planlayıp hayata geçirmek için gayret edeceğiz.
Bu vesileyle, tüm Tokatlı kardeşlerime sevgi ve selamlarımı sunarım.

Etiketler:, , , ,