ULUSLARARASI MİLLİ BİLİNÇ KAMPI SONRASINDA TOKATLI İZCİLERDEN ZİYARET

Tokatlı izciler Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler.

ULUSLARARASI MİLLİ BİLİNÇ KAMPI SONRASINDA TOKATLI İZCİLERDEN ZİYARET

Tokat İzcilik İl Temsilcisi Ahmet Uzun, KYK Tokat İl Müdürlüğü Şube Müdürü Demir Ali Şıktar, Deha Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Gürbüz ve İzcileri Veysel Eroğlu, Çağrı Sarı Ayaz Dede Törenleri ve Balkan Ülkeleri Uluslararası Milli Bilinç Kampı sonrasında Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Ayaz Dede Törenleri ve Balkan Ülkeleri Uluslararası Milli Bilinç Kampında yapılan çalışmalar ve etkinlikler ile açıklamalarda bulunan İzcilik İl Temsilcisi Uzun; “Türkiye İzcilik Federasyonu tarafından organize edilen ve İlimizi temsilen katılan Deha Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü izcilerimiz 28 Haziran – 14 Temmuz 2017 tarihleri arasında Bulgaristan, Sırbistan, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Kosova, Makedonya, Arnavutluk, Yunanistan olmak üzere 9 Ülkeyi gezerek, kamp programı kapsamında bir dizi etkinliklere katılım sağlamışlardır. Tokat İzcilerimiz adına bizlere yapmış olduğunuz desteklerden dolayı Şahsınıza ve kurum personellerinize teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Cemil Çağlar;

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın Bak’ tan aldığımız güç, Valiliğimiz ve Belediyemizin büyük destekleri ile Kurum olarak İlimizde gençlerimizin sosyal, Kültürel ve sportif anlamda kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için bütün birimlerimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda 9 Balkan Ülkesi’ni kapsayan Ayaz Dede Törenleri ve Balkan Ülkeleri Uluslararası Milli Bilinç Kampında İlimizi en iyi şekilde temsil eden izci gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
İlginizi Çekecek İçerikler

Başkan Cengiz: Uefa, 2024 ü Futbol Ülkesi Türkiye …

Galatasaray Başkanı Cengiz: "Uefa, 2024 ü Futbol Ülkesi …