Güncel Tokat Haberleri
Yazar: Tokat Güncel - Kategori: Spor Haberleri, Tokatspor

Tokatspor’un son 5 yıllık hesapları incelenecek

Şadi İşeri’den yönetimi aldıktan sonra büyük değişikliklere imza atmaya çalışan iş adamı Hasan Hüseyin Koç, dün basın mensupları ile olağan gündemler hakkında konuştu. Önümüzdeki kongre süreci için tüm hazırlıklarımız devam ediyor diyen Koç, Tokat Adnan Çiçek Tesislerinde yeni peyzaj çalışmalarının olduğunu ve buraların daha güvenilir olabilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını ifade ederek, tesis için olağan […]

Şadi İşeri’den yönetimi aldıktan sonra büyük değişikliklere imza atmaya çalışan iş adamı Hasan Hüseyin Koç, dün basın mensupları ile olağan gündemler hakkında konuştu. Önümüzdeki kongre süreci için tüm hazırlıklarımız devam ediyor diyen Koç, Tokat Adnan Çiçek Tesislerinde yeni peyzaj çalışmalarının olduğunu ve buraların daha güvenilir olabilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını ifade ederek, tesis için olağan şeyleri yeni yeni yapıldığını ve bunların daha önceden hazırlanmış ve yapılmış olması gerektiğini belirtti.

Tokat Belediye başkanının diriliş yemeğinden sonra oyuncuların daha fazla motivasyonlarının arttığını belirten Koç, takım çalışmasına daha fazla önem vererek en yakın zamanda galibiyet alacaklarını belirtti.

Çok yakında kongreye gidecek olan Tokatspor, yeni yüzler ve işini iyi yapan insanlar ile devam etmek istiyor. Bu konuda konuşan Hasan Hüseyin Koç; “Yönetim ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor geçmiş yönetimlerde olan arkadaşlarımız da, yeni yüzlerde olması için çalışmalar devam ediyor ama daha net bilgiler inşallah kongrede vereceğiz” ifade etti. “Burası Tokat ve Tokatspor kulübü buraya iyi hizmet edecek kimse her zaman yeri vardır ve bizde destek oluruz” dedi.

Tokatspor’un son 5 yıllık hesapları incelenecek

Spor Toto 2.Lig Kırmızı grupta ter döken Tokatspor, yeni kulüp başkanı Hasan Hüseyin Koç’un açıklamalarına göre son 5 yıllık kulüp hesaplarının mali müşavirler tarafından inceleneceğini belirtti.

Eski kulüp müdürünün istifası sonrası herhangi bir evrakı bırakmaması ve muhasebede bazı belirsizliklerin oluşması hakkında konuşan kulüp başkanı Hasan Hüseyin Koç; “Ben görevi devraldıktan sonra Menejer görevinden istifa etti. Fakat kulübün müdürülüğünü yapan arkadaş ise izin alıp gittikten sonra istifa dilekçesini izinli olduğu zamanda bize iletti. Fakat Tokatspor adına vermesi gereken evrakları iade etmediğini belirten Koç, işte bu yüzden 5 yıllık kulüp hesaplarını inceleyerek kimlere ne kadar borcumuz var? Kimlerden alacaklıyız? sorularını rafa kaldırmak istediğini belirtti.

Artık Tokatspor’un gelir ve giderlerini mali müşavirler ile ortak yürüteceğiz diyen Hasan Hüseyin Koç, Tokatspor’un tüm işleri resmi evraklara dökülmüş olacak dedi.

Tokatspor’un transfer yasağı bulunuyor mu?

İlk yarının bitmesine az zaman kaldığını belirten Koç, ikinci yarı için transfer yasağımızın olmadığını belirtti.

Etiketler:,