Güncel Tokat Haberleri
Yazar: Tokat Güncel - Kategori: Eğitim Haberleri, Merkez Haberleri

TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ LEVENT YAZICI’YA ANLAMLI ZİYARET

Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’ya Tokat iline yeni atanan stajer öğretmenler makamında ziyarette bulundu. Türkiye’de toplam 17 ilde yapılan atamalarda Tokat İline de stajer öğretmenlerin ataması gerçekleşti. Sözleşmeli olarak göreve gelen stajer öğretmenler görev yerleri okulları belli olduktan sonra Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’yı ziyaret etti. Tokat İl Milli Eğitim Müdürü […]

Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’ya Tokat iline yeni atanan stajer öğretmenler makamında ziyarette bulundu. Türkiye’de toplam 17 ilde yapılan atamalarda Tokat İline de stajer öğretmenlerin ataması gerçekleşti. Sözleşmeli olarak göreve gelen stajer öğretmenler görev yerleri okulları belli olduktan sonra Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’yı ziyaret etti.

Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı stajer öğretmenlerin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu dile getirdi.Eğitim ve öğretim açısından büyük katkılar sağlayacağınızdan eminim .Bilgi beceri,yeteneklerinizle bir çok çocuğumuza gencimize ışık olacaksınız.Geleceğin sağlam temellerini eğitime vereceğiniz desteklerle oluşturacaksınız. Görevleriniz hayırlı ve uğurlu olsun.B u kapı size her zaman açıktır. Çalışmalarınızda yapacağınız tüm projelerine destek vermeye hazırım.Geleceğe eğitime sunacağınız katkılar neticesinde enerji ve ışığınızla çalışma azminizle bunları başaracaksınız.

Yeni göreve gelen genç öğretmen grubu eğitim ve öğretim için tüm gücümüz enerjimizle buradayız.

(Haber Foto Kamuran Özdemir)

Etiketler:, , ,