Güncel Tokat Haberleri
Yazar: Tokat Güncel - Kategori: Asayiş Haberleri, Dünya Haberleri, Güncel Haberler, Tokat Haberleri, Ulusal Haberler

Suriyeli Gerginliği

Geçtiğimiz günlerde tırmanan olaylar ile alakalı İçişleri bakanımız Süleyman Soylu konu ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde tırmanan olaylar ile alakalı İçişleri bakanımız Süleyman Soylu konu ile alakalı açıklamalarda bulundu. Bazı basın yayın organlarının ve sosyal medya hesaplarında suçu tırmandırmaya yönelik provokatörlük yaptıklarını bahsetti.

SURİYELİNİN SUÇA KARIŞMA ORANI

Daha sonra ise Suriyelilerin suça karışma oranını ise %1,32 olarak açıkladı. Suriyelilere misafir olarak bahseden Soylu’ya bir kaç cümle bir şey söylemek istiyorum. Misafirlik bizim kültürümüzde az olanı makbüldür. 3 milyonu geçik insan nasıl olur da misafir olarak görebiliriz. Gelsinler  yaz tatilini burada yapsınlar, kış tatillerini burada yapsınlar ama arkadaş bu adamlar kaç yıldır buradalar, verilen paralar, verilen ayrıcalıklar hiç bir şehit ailesine, hiç bir gazi ailesine sağlandı mı? Kendi ülkemde tırsarak gezmekten sıkıldık artık tabii siz makam arabalarınız da istediğiniz yere polis eşliğinde gidebiliyorsunuz dimi ? Gerçekten bu ülkeye yazık, bu ülke için çalışanlara yazık!

Suriyelilerin savaştan kaçtığından bahseden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; milletimizin yüce gönlüne kendilerini emanet etmiştir dedi. Ama Türk toplumu olarak hem sizlere oy veren hemde sizlere oy vermeyen insanların bu insanları istediğini sizlerde biliyorsunuz ama bizim tek derdimiz savaşıp ülkelerini kurtarabilecek Erkeklerin burada gönüllerince eğlenip, orada burada toz gezdirdikleri için bizler onun istemiyoruz. Ben hayatımda Denizi televizyonlardan görmüş birisi olarak adamlar Denizde plajda turistleri bile taciz etme çalışmaları hiç mi onurunuzu zedelemiyor? Kadınlar ve çocuklar kalsın bu tür insanlar çekilip gitsin artık!!!

SAVAŞTAN KAÇAN SURİYELİ ERKEKLERİ İSTEMİYORUZ!!!

 

Etiketler:, , ,