Güncel Tokat Haberleri
Yazar: Tokat Güncel - Kategori: Ekonomi Haberleri, Merkez Haberleri

SKY CAFE BISTRO TOKAT’IN YENİ EĞLENCE MERKEZİ

SKY CAFE BISTRO Tokat’ın yeni eğlence merkezi hafta sonu hizmete girdi.Duaların okunması ve kurban kesimiyle başlayan açılış programına ilgi oldukça yoğun oldu.  Yeşilırmak Mahallesi Vali Zekayi Gümüşdiş Bulvarında açılan  SKY CAFE BISTRO farklı komsptiyle farklı çizgisiyle Tokat’ta ilk ve  tek olma özelliği taşıyor.   SKY CAFE BISTRO  İstanbul’da ünlü olan   profosyonel DJ lerle çalışmalarına başladı. Hareketli […]

SKY CAFE BISTRO Tokat’ın yeni eğlence merkezi hafta sonu hizmete girdi.Duaların okunması ve kurban kesimiyle başlayan açılış programına ilgi oldukça yoğun oldu.  Yeşilırmak Mahallesi Vali Zekayi Gümüşdiş Bulvarında açılan  SKY CAFE BISTRO farklı komsptiyle farklı çizgisiyle Tokat’ta ilk ve  tek olma özelliği taşıyor.   SKY CAFE BISTRO  İstanbul’da ünlü olan   profosyonel DJ lerle çalışmalarına başladı. Hareketli müziklerle  karoğke eşliğinde  her yaş grubundan insanları eğlendirmeyi amaçlayan stres atarak mutlu gün geçirebilecekleri güvenli bir mekan.

SKY CAFE BISTRO 1700 Metre kare alana sahip 3 katlı otoparklı, 24 saat kamera sistemiyle izlenen içki satılmayan disko cafe olma özelliği bulunuyor. Aydınlatma ve ısıtma sistemleri ile özel tasarlanmış iç mimarla çalışılan Avrupa ve Anadolu izleri taşıyan SKY CAFE BISTRO şimdiye kadar açılan cafelerden farklı olma özelliğini elinde bulunduruyor.

İç Mimar  Adem Tayfun; SKY CAFE BISTRO projesinde yer aldığını mekanın yapımında,dizaynında kendisinin bizzat çalıştığını vurguladı.İstanbul’dan özel olarak bu cafe projesi için geldiğini belirtti.İç Mimar  Adem Tayfun SKY CAFE BISTRO süprizlerle dolu dolu Tokat Halkına hizmet vermek için açıldığını ilerleyen günlerde ünlü sanatçılarında geleceğini dile getirdi.

Sabah 08:00-gece 24:00 arasında hareketli müziklerin yer aldığı eğlence merkezi deneyimli personel kadrosuyla sıcak soğuk içecekler ,tüm meşrubat , yaş pasta,kuru pasta,kanepe çeşitleriyle lezzetli ikramlarla SKY CAFE BISTRO eğlencenin tek adresi.Öğrencilere  % 15 indimli olarak hizmet verilecektir.Bayan müşterilerimiz bayan arkadaşlarıyla rahatlıkla gelirken baylar sadece damlarıyla gelebilirler (damsız) cafeye alınmayacaklar  bu önemli bilgiyi de belirteyim.

Tüm çalışanlarımızı Tokat’tan seçtik cafenin yapımında tüm malzemeleri Tokat’tan aldık Tokat’lı ustalarla çalıştık alış verişi Tokat’tan yaptık.Çünkü Tokat’a hizmetse her şey Tokat’tan olmalı Tokat’lı esnaflara kalmalı.Kazanan Tokat olmalı. Tokat’ta araştırma yaptık istekler talepler ne yönde bunu iyice araştırdıktan sonra böyle bir eğlence merkezinin olmadğını gördük  ve  SKY CAFE BISTRO’yu açmaya karar verdik.İşletmeci Ertuğrul Yılmaz bu projenin gerçekleşmesi için çok çaba gösterdi ve ekibini oluşturdu.Hep beraber çok çalıştık SKY CAFE BISTRO açıldı.

Güvenlik görevlileri ve  kameralarla  güvenli bir eğlence merkezi olarak hizmete girdi.

(Haber Foto Kamuran Özdemir)

Etiketler:, ,