Yükleniyor ..
Test Logosu

RAMAZANDA PİDE FİYATLARININ EN UYGUN OLDUĞU İL TOKAT

26 Mayıs, 2017 Cuma0 Yorum
Resim" />

Tokat Fırıncılar Pastacılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Bekir Yurtbay Ramazan ayının yaklaşması nedeniyle pide fiyatları hakkında açıklamalarda bulundu.

Tokat Fırıncılar Pastacılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Bekir Yurtbay Ramazan ayının yaklaşması nedeniyle pide fiyatları hakkında açıklamalarda bulundu.

Yurtbay, Ramazan ayında meslektaşları ile birlikte Ramazan pidesi uygulaması yaptıklarını belirterek, bu kapsamda fırınları ve fırıncıları hem ziyaret ettiklerini hem de denetlemeye tabi tuttuklarını söyledi.
Başkan Yurtbay; “Bu sene de fiyat ayarlamalarımızı yaptık. Gerekli kurum ve kuruluşlar ile görüşmelerimizi tamamladık. Ardından da üyelerimize bilgilendirmelerde bulunarak, fiyat listelerini de dağıttık. Bu sene Ramazanda 400 gram sade Ramazan pidesi 1,50 TL, 400 gram yumurtalı ve susamlı Ramazan pidesi 2 TL ve 400 gram özel Ramazan pidesi 2.50 TL şeklinde ayarlandı. Geçen seneki fiyatlarla bu yılki fiyatlar arasında çok bir fark yok. Şunu da özellikle belirtmek isterim ki Türkiye’de en uygun fiyatlarla pide satılan il bizim ilimizdir. Bunda tabi ki esnaf arkadaşlarımızın göstermiş olduğu teveccühün büyük payı vardır. Ben Oda Başkanı olarak ve bir Tokatlı olarak bundan gurur duyuyorum. Tokat’ımızda diğer illere nazaran Ramazan pidesinin fiyatları uygun. Bunu da zaten vatandaşımız görüyor, hissediyor. Ben şimdiden mübarek Ramazan ayının şehrimize, vatanımıza, milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.
TOKAT GÜNEŞ GAZETESİ

Etiketler:
Paylaş Paylaş
Tokat Güncel Haber Merkezi

Tokat Güncel için içerik hazırlayan bir kullanıcı

Facebook veya Disqus Yorum Eklentisi Bu Alana Gelecek.