Güncel Tokat Haberleri
Yazar: Tokat Güncel - Kategori: Niksar Haberleri

NİKSAR’DA GİYİM MARKET İLE 2000 AİLEYE ULAŞILDI

Niksar Belediyesinim bünyesinde ihtiyaçlı kimselerin ücretsiz olarak alabileceği Giyim Market’te şu ana kadar 2000 aileye ulaşıldığı bildirildi.

Niksar Belediyesinim bünyesinde ihtiyaçlı kimselerin ücretsiz olarak alabileceği Giyim Market’te şu ana kadar 2000 aileye ulaşıldığı bildirildi. Ayrıca kış şartlarının kendini gösterdiği bu günlerde, yardımseverlerden kışlık ürünler konusunda destek bekleniyor.
Niksar Belediyesi Giyim Market yardım dağıtmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Giyim Market marifetiyle yaklaşık 2000 aileye yardım yaptıklarını belirtti.
Niksarlı vatandaşların destekleriyle büyüyen Niksar Belediyesi Giyim Market ile yaklaşık 2000 aileye yardım ulaştırdı. Giyim Market’in paylaşımcı ve katılımcı belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olduğunu belirten Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, gelen desteklerin sevindirici olduğunu söyledi. Başkan Özcan, Niksar sosyal barışı en iyi yaşayan, kardeşliği, dostluğu en iyi sergileyen, ortak yaşama kültürünü en iyi benimsemiş bir şehir. Bu yüzden giyim markete vatandaşlarımızdan gelen destekler her geçen gün artıyor. Bu duruma seviniyoruz ancak yine de yeterli olmadığını düşünüyoruz” dedi.
Ayrıca kış mevsiminin kendini gösterdiği şu günlerde evlerinizde kullanmadığınız kışlık ürünleri Niksar Belediyesine ulaştırarak, bir insanımızın üşümesini engelleyebiliriz. Niksar Belediyesi Giyim Marketine destek olmak isteyen vatandaşlarımız Niksar Belediyesi Kültür Müdürlüğü veya 0356 5278151 nolu telefondan Niksar Belediyesine ulaşabilirler.