Güncel Tokat Haberleri
Yazar: Tokat Güncel - Kategori: Tokat Haberleri

Köy muhtarlarına kar küreme aparatı hediye edildi

Tokat il genel meclis kararı ile il özel idaresi tarafından traktöre takılabilecek 110 adet kar küreme aparatı dağıtıldı. Dağıtıma il genel meclis başkanı Adem Dizer, il özel genel sekreteri Recep Gökçe, il genel meclis üyesi Mehmet Ecdar ve köy muhtarları katıldı. İl genel meclis başkanı Adem Dizer, fedakar, hizmet adamları köy muhtarlarımız bizleri temsil etmektedir […]

Tokat il genel meclis kararı ile il özel idaresi tarafından traktöre takılabilecek 110 adet kar küreme aparatı dağıtıldı. Dağıtıma il genel meclis başkanı Adem Dizer, il özel genel sekreteri Recep Gökçe, il genel meclis üyesi Mehmet Ecdar ve köy muhtarları katıldı.

İl genel meclis başkanı Adem Dizer, fedakar, hizmet adamları köy muhtarlarımız bizleri temsil etmektedir bizleri temsil edenleri daha iyi cihazlar ve kolaylıklar sağlamak bizim için önemlidir diyen Dizer, dağıttımız 110 kar küreme aparatının traktöre kolaylıkla takılabildiğini belirtti. Dizer, bundan sonra köy yolları kolay kolay kapanmayacağının altını çizdi.

Köy yollarının daha rahat temizlenmesi için gerçekleştirilen bu projeye yardım eden ve düşünen Tokat valisi Cevdet Can başta olmak üzere il genel meclis üyelerine teşekkür ederiz.

Etiketler:, , , , , ,