Yükleniyor ..
Test Logosu

Kayısı Çekirdeğinin Faydaları

4 Kasım, 2016 Cuma0 Yorum
Resim" />

Hem vitamin kaynağı hem de insanların vazgeçemediği o güzel meyve olan kayısının kendisi kadar çekirdeği de faydalı. Kayısı çekirdeğini doğru kullanırsanız A, D, K, E ve B17 vitamini ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Vitamin açısından faydası yanında birçok hastalığında önüne geçiyor. B17 vitaminini bol bol bulunduran kayısı çekirdeği kanser hücrelerini öldürerek kanserin önüne geçiyor. Henüz başlangıç aşamalarında […]

Hem vitamin kaynağı hem de insanların vazgeçemediği o güzel meyve olan kayısının kendisi kadar çekirdeği de faydalı. Kayısı çekirdeğini doğru kullanırsanız A, D, K, E ve B17 vitamini ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Vitamin açısından faydası yanında birçok hastalığında önüne geçiyor.
B17 vitaminini bol bol bulunduran kayısı çekirdeği kanser hücrelerini öldürerek kanserin önüne geçiyor. Henüz başlangıç aşamalarında olan kanser hastalıklarının önüne geçiyor.
Yükselen kan basıncı , ciltte oluşabilecek bütün sorunlar , selülitli bölgelerde azalma gibi birçok kritik hastalığa karşı kayısı çekirdeği bir numaralı etken.
Nezle , soğuk algınlığı ve grip gibi kış hastalıklarının önüne geçen kayısı çekirdeği gençlerin sivilce sorunu gibi basit sorunları da ortadan kaldırabilmekte.

Paylaş Paylaş
Tokat Güncel Haber Merkezi

Tokat Güncel için içerik hazırlayan bir kullanıcı

Facebook veya Disqus Yorum Eklentisi Bu Alana Gelecek.