Yükleniyor ..
Test Logosu

Hollanda Devlet Siteleri Türk Hackerlar Tarafından Çökertildi

12 Mart, 2017 Pazar0 Yorum
Resim" />

Hollanda‘da yaşanan olayların büyük bir kısmını sizlerde duymuşsunuzdur. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız sayın Fatma Betül Sayan Kaya‘ya zorluk çıkartan Hollanda hükümeti, Türk Hackerlar tarafından tehdit edildi ve bir çoğuna uzun süreli erişilemedi. Hacklenen bir çok web sitesine hem Türkçe hemde İngilizce mesajlar bırakan grup “Ey Avrupa, Biz Osmanlıyız, Biz Türkiye‘yiz, Biz Akıncıları’ın” ifadelerinin yer […]

Hollanda‘da yaşanan olayların büyük bir kısmını sizlerde duymuşsunuzdur. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız sayın Fatma Betül Sayan Kaya‘ya zorluk çıkartan Hollanda hükümeti, Türk Hackerlar tarafından tehdit edildi ve bir çoğuna uzun süreli erişilemedi.

Hacklenen bir çok web sitesine hem Türkçe hemde İngilizce mesajlar bırakan grup “Ey Avrupa, Biz Osmanlıyız, Biz Türkiye‘yiz, Biz Akıncıları’ın” ifadelerinin yer aldığı ve Hollanda’nın sözde demokrasi ile yürütüldüğü, sömürgeci, ırkçı bir ülkesiniz gibi bir çok mesajın sitelere eklendi ve uzun süre bu şekilde tüm Dünya’ya Hollanda’nın nasıl bir yer olduğunu göstermiş oldular.

TEŞEKKÜRLER CYBER WARRİOR EKİBİ

Paylaş Paylaş
Tokat Güncel Haber Merkezi

Tokat Güncel için içerik hazırlayan bir kullanıcı

Facebook veya Disqus Yorum Eklentisi Bu Alana Gelecek.