Güncel Tokat Haberleri
Yazar: Tokat Güncel - Kategori: Son Dakika Haberleri

Facebook Neden Açılmıyor, Neden Gitti? Facebook’a neden girilmiyor? Face Giriş Sıkıntısı Neden Oluştu

Sondakika Facebook neden açılmıyor çöktü mü? Facebook neden gitti? Türkiye genelinde çok sayıda kullanıcı, Facebook’a erişimde sıkıntı yaşıyor. Facebook’tan yaşanan sıkıntıya dair bir açıklama yapılmazken, hesaplarına ya da belli sayfalara ulaşmaya çalışırken sıkıntı yaşayan kullanıcılar, ‘Sorunun kısa sürede çözülmesi için çalışmaların devam ettiği’ yönünde uyarı mesajları aldı. FACEBOOK NEDEM ÇÖKTÜ -TIKLA Facebook ve Instagram’da geçirilen […]

Sondakika Facebook neden açılmıyor çöktü mü? Facebook neden gitti? Türkiye genelinde çok sayıda kullanıcı, Facebook’a erişimde sıkıntı yaşıyor. Facebook’tan yaşanan sıkıntıya dair bir açıklama yapılmazken, hesaplarına ya da belli sayfalara ulaşmaya çalışırken sıkıntı yaşayan kullanıcılar, ‘Sorunun kısa sürede çözülmesi için çalışmaların devam ettiği’ yönünde uyarı mesajları aldı.

FACEBOOK NEDEM ÇÖKTÜ -TIKLA

Facebook ve Instagram’da geçirilen zamanı öğrenmek artık mümkün

Uygulamalarda harcadığınız vakti, şema olarak görebileceğiniz bir güncelleme ile geliyor. “Facebook’daki zamanınız” ve “Instagram aktiviteleriniz” adı verdikleri güncelleme sadece geçirdiğiniz vakti göstermekle kalmıyor! Bildirim almamak için bir süre limiti oluşturabilir, süre sonunda bildirim alabilirsiniz.

Yeni güncelleştirmeler için kullanıcıların bir uygulama indirmesine gerek yok. Yenilikler kullanıcılarla uygulama içerisinde buluşacak. Facebook’daki yenilikler için yapmanız gereken, sağ üst köşedeki 3 çizgi butonuna dokunmanız ve açılan menüde aşağıya inmeniz. Buradan haftalık kullanımınızı görebilir, dilerseniz kendinize uygulama içerisinde ne kadar vakit harcamak istediğinizle alakalı limit koyabilirsiniz. Belirlediğiniz süre sonunda “Günlük limitinize ulaştınız!” şeklinde bir bildirim alacaksınız.

Uygulamaları kullanmaya bağlı oluşan bağımlılığı ve agresif tavırları azaltmaya çalışan Facebook, bu konuda birçok eleştiri almıştı. Buna benzer bir yeniliği 2018 başlarında Apple ve Google’da yaptı.


Facebook, o sayfa ve hesapların kaldırıldığını bildirdi
Facebook ile Instagram üzerindeki 32 sayfa ve hesabın “koordineli sahte davranış” göstermesi nedeniyle kaldırıldığı bildirildi.Facebook'ta büyük tehlike!


Facebook’ta büyük tehlike!
Facebook’taki sahte evrak pazarında kimlik, pasaport ve vizenin yanı sıra evlilik cüzdanıyla ölüm belgesi bile satılıyor.Facebook'un ikinci çeyrek karı yüzde 31 arttı


Facebook’un ikinci çeyrek karı yüzde 31 arttı
Facebook’un bu yılın ikinci çeyreğinde net karı, geçen senenin aynı dönemine göre, yaklaşık yüzde 31 artış gösterdi.