Güncel Tokat Haberleri
Yazar: Tokat Güncel - Kategori: Güncel Haberler

11. TURİZM FUAR VE KONGRESİNDE NİKSAR STANT AÇTI

Travel Turkey İzmir – 11. Turizm Fuar ve Kongresi kapılarını açtı. Fuarın bu yıl 31 ülke ve 55 destinasyon olmak üzere binden fazla firmanın katılımıyla rekor düzeye ulaşması bekleniyor. Niksar Belediyesi Travel Turkey İzmir – 11. Turizm Fuar ve Kongresinde standını açtı. Tokat Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödek Merdan, İzmir Niksarlılar Derneği Başkanı Turan Özmet […]

Travel Turkey İzmir – 11. Turizm Fuar ve Kongresi kapılarını açtı. Fuarın bu yıl 31 ülke ve 55 destinasyon olmak üzere binden fazla firmanın katılımıyla rekor düzeye ulaşması bekleniyor. Niksar Belediyesi Travel Turkey İzmir – 11. Turizm Fuar ve Kongresinde standını açtı.
Tokat Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödek Merdan, İzmir Niksarlılar Derneği Başkanı Turan Özmet ve Başkan yardımcısı Bülent Kapan Niksar Belediyesi standını ziyaret etti.
10 Aralık 2017 Pazar günü sona erecek olan fuarda, Türkiye’nin yanı sıra ABD, Arjantin, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çin, Fas, Fransa, Gana, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Hong Kong, İran, İsrail, İspanya, İtalya, Karadağ, Kosova, Namibya, Özbekistan, Polonya, Portekiz, Rusya, Sırbistan, Sri Lanka, Venezuela, Yunanistan, Zambiya, Zimbabwe gibi ülkelerden gelen çeşitli turizm firma ve kuruluşlar da katılımcı olarak tanıtım yapacak.
Tüm hemşehrilerimiz davetlidir.

Etiketler:,